Tworzysz produkty cyfrowe? Chcesz je tworzyć? Pomogę Ci zacząć lub zwiększyć sprzedaż kursów online i wszystkich produktów cyfrowych.

Opanuj swoj biznes online

Jak zaplanować biznes online od strony technicznej,
żeby dać sobie szansę na wygenerowanie
3 261 891,67 zł w 30 miesięcy?

Planowanie biznesu online

Odpowiednio zaplanowane działania, gwarantują sprzedaż produktów cyfrowych/kursów i szkoleń online i stacjonarnych

Odpowiednie przygotowanie planu działania w biznesie online, zapewnie spokój, a przede wszystkim pomaga sprzedawać kursy online i produkty cyfrowe. 

W samym 2023 przygotowałem ponad 296 strategii sprzedażowych biznesu online.

Na tej podstawie powstał plan biznesu online, który perfekcyjne sprawdza się na początku drogi oraz w momencie, kiedy chcemy automatyzować większość działań.

Ten plan to w pewnym sensie nawigacja, która ma Ci pomóc wystartować.

Poznaj moje autorskie poradniki

E-book

Ten e-book może dla Ciebie zarobić 72 968 zł w 58 dni

Czy kiedykolwiek czułeś, że przygotowanie webinaru, to jak pokonywanie labiryntu bez mapy?

Wiesz, że webinary mają ogromny potencjał, ale brakuje Ci konkretnych wskazówek, które pomogą Ci zbudować niezapomniane wydarzenie i skutecznie sprzedać swoje kursy?

Jeśli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wielu twórców kursów online boryka się z tym samym problemem.

Pragniesz skutecznie przygotować webinar, przyciągnąć wielu uczestników i odnieść sukces w sprzedaży na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Ale jak to osiągnąć?

Nie martw się!

Mam dla Ciebie rozwiązanie oparte na FAKTACH.

Poznaj moje autorskie szkolenia

Szkolenie online

Prawdziwa magia, bez której niczego by nie było, to jest prawdziwe must have, każdego biznesu online. Bez tego niczego nie zrobisz, nawet jak jesteś kozakiem w swojej branży.

Słyszałeś o Brian Tracy? Ma 12 zasad finalizacji sprzedaży. Jest człowiekiem, który nauczył TYSIĄCE ludzi sprzedawać. Tym samym wpłynął na ich życie. 

Jego zasady sprzedaży, a raczej finalizacji sprzedaży w sporej części wykorzystałem w zaprojektowaniu jednego z najskuteczniejszych schematów do biznesu online. 

Brzmi wręcz fantastycznie prawda? Tak jest. Wdrożenie tego systemu daje genialne rezultaty. A to dopiero początek zabawy. 

Właśnie ten plan w 2021 roku pozwolił mi zarobić ponad 50 000 zł inwestując 3 dni pracy !!

A w mojej przedsprzedaży w 2023 dokładnie ten sam plan pozwolił mi zarobić bez marki osobistej, bez kursu online bez społeczności w zaledwie 58 dni aż 72 968 zł.

Szkolenie online

Odkryj tajemnicę, skutecznego webinaru!

Krok po kroku do swojego PIERWSZEGO UDANEGO bezpłatnego spotkania online czyli tzw. webinaru

Pokażę Ci proces, który został przetestowany w ciągu 12 miesięcy minimum 139 razy i za każdym razem przychodzili ludzie, którzy są zainteresowani danym tematem

Zawód przyszłości - Technik biznesu online

Szkolenie online

Prawdziwa magia, bez której niczego by nie było, to jest prawdziwe must have, każdego biznesu online. Bez tego niczego nie zrobisz, nawet jak jesteś kozakiem w swojej branży.

Poznaj zawód przyszłości, który generuje wysokie zarobki (nawet powyżej 20 000 tysięcy miesięcznie od 1 klienta).

Jednocześnie 

Otwiera bramy do świata Biznesu online, o którym się nie mówi. Świat pełen możliwości, inspiracji i ludzi gotowych pomóc.

Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Istnieje proces, dzięki któremu jesteś w stanie zweryfikować, czy Twój pomysł na biznes online przyjmie się na rynku.

Pewnie te słowa, które teraz napiszę spowodują u Ciebie pewne zakłopotanie lub zdziwienie, z jakiego powodu piszę takie rzeczy no ale ….

mogę.

Wielu fantastycznych szkoleniowców z branży marketingowej, którzy skupiają się na budowaniu wielomilionowych biznesów online, radzi żeby najpierw w bardzo rzetelny sposób, podejść do analiz, tworzenia persony klienta itd.

Oczywiście jest to bardzo potrzebne, ale… nie rób tego na samym początku, bo nie musisz inwestować w to swojego czasu. Lepiej spędź czas z najbliższymi lub tak, jak chcesz.

Istnieje prosty sposób, dzięki któremu możesz w ciągu zaledwie kilku dni, PRAKTYCZNIE ocenić czy jest zapotrzebowanie na Twój pomysł.

Więcej o tym opowiadam na bezpłatnym szkoleniu online (możesz zapisać się klikając w ten link obok (otworzy się nowa zakładka, więc śmiało kliknij, zapisz się i przyjdź – ta strona Ci nie zniknie) -> https://panel.michalhuzarski.pl/w/webinar-szkoleniowy

A co inni mówią? - > nawet tzw. konkurencja

Konkurencja to jest teoretycznie osoba, która robi to samo co Ty i teoretycznie „zabiera” Ci potencjalnych klientów. Dobrze czytasz TEORETYCZNIE. Dzięki mądrej konkurencji zarobisz 10 jak nie 100x więcej niż sam.

Czy to się komuś podoba, czy nie, ja i tak tworzę nową rzeczywistość podejścia do Biznesu Online.

Wyjątkowo wku**** mnie fakt, że ludzie, którzy MOGĄ dzielić się wiedzą, nie robią tego, ponieważ jakiś cymbał w Internecie będzie gadał głupoty i obniżał nasze wewnętrzne morale. 

Stworzyłem program Akademia Technika Biznesu Online z myślą o Twórcach internetowych. Każdy Twórca jest w stanie przekroczyć przychody powyżej 10/20/30/50/100 tysięcy miesięcznie pod warunkiem, że skupi się na produkcji i sprzedaży oraz budowaniu własnej marki internetowej, a rzeczy techniczne odda innej osobie do prowadzenia. 

Jesteśmy w dobrym czasie. Twórców jest coraz więcej. Niestety nie ma kto ich obsługiwać. Mało osób rozumie jak podejść do tego tematu, żeby sprzedawać kursy online. Na tym się skupiam. 

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wielu Twórców na początku drogi po prostu nie stać na osobistego technika, dlatego przygotowany przeze mnie autorski program szkoleniowy pozwoli na przygotowanie swojego biznesu online osobie, która nawet nie jest techniczna. Tak jestem tego pewny.